PRODLUŽOVÁNÍ ŘAS

Prodlužování řas metodou řasa na řasu. Tato technika Vám propůjčí dlouhé, natočené a husté řasy, které působí naprosto přirozeně.

Liftingové ošetření přírodní kosmetikou WELLU LARENS

Liftingové face lift ošetření s vysokým obsahem látek s liftingovým účinkem poskytuje pocit okamžitého vypnutí pleti se zvýšenou pružností. Povrchové čištění,tonizace,AHA peeling,manuální hloubkové čištění pleti,peptidové sérum,kolagenový coctail,liftingové sérum,aplikace kolagenové gelové masky,aplikace liftingové pletové masky,masáž obličeje,dekoltu a šíjej,krém.

Ošetření věčného mládí přírodní kosmetikou WELLU LARENS s AHA kyselinami a masáží

Kosmetické ošetření zaměřené na vypnutí pleti a hydrataci. Povrchové čištění,tonizace,AHA peeling,manuální čištění pleti,peptidový sprej,Biopeptidový aktivní koktejl.kolagenové sérum,kolagenová gelová maska,liftingová krémová maska,alginátová maska,masáž obličeje dekoltu a šíje,Biopeptidový krém.

CHEMICKÝ PEELING

Je neinvazivní metoda, která slouží k omlazení a projasnění stárnoucí pleti, vyhlazení jemných vrásek, zjemnění jizev po akné,rozšířených pórů a odstranění pigmentových skvrn. Také příznivě působí na mastnou pokožku. Chemický peeling spočívá v aplikaci ovocných kyselin - nejčastěji 30 % kyseliny glykolové a 50 % kyseliny AHA na ošetřovanou pokožku. Působením těchto kyselin se odloučí povrchové či hlubší vrstvy kůže. Následuje proces hojení,kdy se odloučené buňky kůže nahrazují novými. Pleť má po zahojení viditelně lepší obnovenou strukturu. Dochází k vyhlazení vrásek. Pleť je vyrovnaná, jemnější,hydratovaná a odstraňují se projevy akné a pigmentace.

CONTOUR

Nebo-li ošetření očního okolí jedinečné kompletní ošetření pro péči o jemnou pokožku očního okolí účinné proti všem nevzhledným projevům v této oblasti: mimickým vráskám, váčkům a kruhům pod očima. S obsahem kofeinu, jodu, kolagenu, vitamínů, mentolu a vypínacích složek. Vyhlazuje,má drenážní účinky, uvolňuje a zklidňuje pokožku očního okolí. Odlíčení, šetrný peeling očního okolí, bio complex koncentrát, masáž očního okolí, zklidňující gelová maska a vypínací krém na oční okolí.

WHITENING

Zesvětlující a bělící ošetření s kyselinou kojovou, guayubou, AHA a Aloe vera. Kyselina kojová reguluje sekreci melaninu, AHA kyseliny obnovují pokožku a tím zesvětlují pigmentové skvrny a usnadňují absorpci následně nanesených aktivních látek. Guaybua díky obsahu arbutinu zesvětluje hyperpigmentovanou pokožku a Aloe vera a alantoin zklidňují a regenerují. Výsledkem je sjednocená,zářivá plet bez pigmentových skvrn.

OŠETŘENÍ AKNÓZNÍ PLETI

Součástí ošetření je cíleně vybraná kosmetika na aknozní pleť a doporučení domácí péče. Pleť je stále sledována a ošetření je vždy zaměřeno dle stavu aknozní pleti.

ANTI-STRESS OŠETŘENÍ

Součástí ošetření je čištění pleti, peeling, zapravení ampule, relaxační masáž obličeje, dekoltu a šíje a maska.

ZÁKLADNÍ OŠETŘENÍ PLETI

Ošetření pleti zahrnuje úpravu obočí, peeling, hluboké čištění, relaxační masáž obličeje, dekoltu, šíje a masku.

INTENZIVNÍ ENERGETICKÁ PLETOVÁ KÚRA

Ošetření je zaměřené na hydrataci a regeneraci, vyhlazení pleti s pomocí speciálních ampulí. Součástí ošetření je peeling, hluboké čištění, zapravení aktivního séra, anti age ampule, masáž obličeje, dekoltu, šíjí a maska.

OŠETŘENÍ CITLIVÉ A KUPERÓZNÍ PLETI

Mnoho žen má velmi křehké kapiláry, které praskají a na obličeji se objevují červené žilky (Kuperoza). Ideálním řešením je ošetření cílené na posílení cévních stěn. Díky komplexu účinných látek Phytoaktiv mírni pocity horkosti, redukuje zarudnutí a posiluje cévky. Součástí ošetření je klasické pročištění pleti a ruční masáž pleti, dekoltu a šíje.

KOLAGENOVÉ OŠETŘENÍ PLETI

Exkluzivní ošetření pro zralou pleť, které je zaměřeno na vyhlazení, vypnutí a hydrataci pleti kolagenovou Vlies maskou. Součástí ošetření je peeling, hluboké čištění, zapravení ampule, liftingová masáž obličeje, dekoltu a šíje, aktivní sérum a aplikace masky

INDICKÝ RITUÁL

Abhyanga je zdravotní bylinná olejová masáž. Technika masáže navodí příjemnou relaxaci, odstraní fyzické napětí. Spouští samočistící proces organismu, odplaví usazené škodliviny. Posílí imunitní systém, vyrovná krevní tlak a výrazně zpomalí stárnutí.Masíruje se hlava (vlasová část, obličejová část + obočí a uši, šíje a dekolt).

PŘÍRODNÍ ŘASY

Luxusní norkové 100% přírodní řasy s kamínky Swarovski.

PŘÍRODNÍ ŘASY

UMĚLÉ ŘASY