MASÁŽE SALÓNU TINA

Naleznete zde jak kompletní masáže celého těla, tak masáže využívající specialních procedůr, jako jsou čokoládové, medové nebo Thajské masáže.

více informací níže

Masáž baňkou

Baňkování odstraňuje blokády a ztuhlé svaly.Zlepšuje prokrvování svalových tkání,detoxikuje organismus,příznivě působí na lymfatický systém,odstraňuje celulitidu,Pomáhá odstranit bolest páteře,pohybového aparátu a ovlivňuje správnou funkci vnitřních orgánů.

Aromatická masáž svíčkou - Candle massage

Při této jedinečné masáži se používá speciální svíčka,která po rozehřátí nahrazuje masážní olej.Její jedinečnost nespočívá jen v netradičním využití,ale především v čistě přírodním složení.Jemná kompozice bambuckého másla,olivového oleje,přírodních výtažků a esenciálních olejů zbaví Vaše tělo i mysl únavy a dodá Vám novou energii.Zahřáté ingredience působí jemně,ale intenzivně na Vaše tělo,které tak může vstřebat všechny potřebné minerály a hydratační látky. Používám masážní svíčky s esencemi konopná,levandulová a orient.

Masáž lávovými kameny

Lávové kameny mají silnou energetickou vibraci.Horké lávové kameny mají schopnost svaly uvolnovat a ,,vytáhnout" z nich negativní energii.Masáž lávovými kameny zbavuje záda a klouby bolesti.Prohřívají tělo a tím napomáhají detoxikaci organismu.Je stimulován krevní oběh i lymfatický systém.Dopřejte si luxusní relaxaci celého těla.Vůně esenciálních olejů zklidní mysl,svaly se uvolní a hmaty tak navodí klid a harmonii.

Čínská masáž šíje

Masáž šíje má vliv na organismus a jeho obranyschopnost.Ovlivnuje oběhový systém,má vliv na psychiku,nachlazení,vysoký krevní tlak,deprese,nespavost,bolesti hlavy a ramen.

Čínská masáž pánve

Uvolnuje ztuhlost a bolest v oblasti pánve.Má přímý vliv na vylučovací a pohlavní orgány.Odstranuje zácpu,průjem,ischias,gynekologické potíže,hemeroidy,atd.

Čínská masáž zad

Masáž zad ovlivnuje prakticky veškeré dění v lidském těle:dýchání,zažívání i vylučování.Ovlivnuje pohybový aparát,posiluje imunitní systém,je vhodná pro celkovou regeneraci a uvolnění organismu.Odstranuje poruchy končetin,bolesti zad,zažívací potíže,potíže s vylučováním.

Čínská masáž celého těla

INDICKÁ MASÁŽE CELÉHO TĚLA

ABHYANGA je hluboce relaxační,regenerační a ozdravující masáž celého těla, která kombinuje terapeutický dotek s léčebnými účinky olejů, bylin a aromatických přípravků se speciálními přísadami. Jedná se o základní ajurvédskou masáž.Masíruje se:šíje, ramena, hrudník, krk, hlava (vlasová část i obličej), ruce, břicho, nohy a záda. Indická masáž celého těla posiluje imunitní systém, zpomaluje stárnutí, vyrovnává krevní tlak, spouští samočistící proces celého organismu. Při masážích je celé tělo masírováno kvalitními přírodními oleji značky Saloos. ABHYANGA odstraňuje každodenní stres, bolest hlavy a očí, napětí v ramenou, v krku a šíji. Zlepšuje kvalitu vlasů, navozuje pocit duševní pohody a celkově fyzicky i psychicky harmonizuje organismus. Pomáhá odstraňovat fyzickou únavu, podrážděnost, stres, napětí, zbavuje úzkosti, deprese. Celkově blahodárně působí na psychiku, navozuje pocit zdraví a klidu.

KONTRAINDIKACE: nádorová onemocnění, nádorová onemocnění, těhotenství, křečové žíly, epilepsie, neléčený vysoký tlak, ekzémy

THAJSKÁ OLEJOVÁ MASÁŽ

Thajská olejová masáž kombinuje prvky tradiční thajské masáže s prvky pocházejícími z indické ajurvédy, jednoho z nejstarších léčebných systémů na světě. Pomáhá při bolestech zad, svalstva, problémech s klouby, zlepšuje krevní oběh, rozproudí lymfatický systém, posiluje imunitu. Je výbornou prevencí před nemocemi. Tělo harmonizuje, uzdravuje, posiluje a poskytuje mu dokonalou relaxaci.

HAVAJSKÁ MASÁŽ "Lomi-lomi"

Tato masáž je založena na dlouhých, plynulých pohybech a energie se tak přelévá v pravidelném rytmu. Masér při ní využívá nejen prstů a dlaní, ale i předloktí a loktů. Dochází k hluboké relaxaci. Masáž Lomi-lomi je neobyčejně účinná. Je označována za perlu mezi masážemi. Uvolňuje svalové spasmy a odlehčuje bolesti. Havajská slova mohou mít více významů. Lomi se překládá jako masírovat, drhnout, třít. Ve světě je považována za masáž léčebnou.

MEDOVÁ MASÁŽ

Využívá detoxikačních účinků medu, odplavuje z těla nahromaděné odpadní látky a aktivuje vnitřní orgány. Je vhodná při jarních očistných kúrách, chronických onemocněních, při bolestech kloubů, nebo revmatismu. Má hojivé účinky na zánětlivou a aknózní plet´. Vyhlazuje celulitidu, čistí pokožku a zanechává ji hladkou.

PRŮBĚH MEDOVÉ MASÁŽE: Při medové masáži se speciální technikou masírují záda. Rozehřátý med se nanese na záda a pumpovacími hmaty je masáž prováděna. Med při masáži houstne a barví se - mění se jeho konzistence a med absorbuje škodlivé látky, které jsou v průběhu masáže z těla odplavovány. Během masáže se několikrát med ze zad odstraní pomocí teplých kompresí a nanáší se nová vrstva. Na závěr se med ze zad omyje, osuší a pokožka se stává hebkou a dobře prokrvenou.

ČOKOLÁDOVÁ MASÁŽ

Tato luxusní čokoládová procedura významně tonizuje a vyhlazuje pokožku. Oddaluje stárnutí,pokožka se zbavuje šupin, vrásek a odumřelých buněk. Pomáhá proti celulitidě. Čokoláda přináší pokožce velké množství vitamínů, koenzymů a antioxidantů. Zbavuje tělo škodlivých volných radikálů a tím příznivě působí na kardiovaskulární systém. Blahodárně působí na krásu a stárnutí organismu.

LÁTKY OBSAŽENÉ V ČOKOLÁDĚ A JEJICH ÚČINEK: fenyletylamin (způsobuje dobrou náladu), teobromin (uvolńuje cévy a tím snižuje krevní tlak), vápník a hořčík (příznivě ovlivńují napětí organismu)

KONTRAINDIKACE: alergie na některou složku procedury, vysoký krevní tlak, infekční onemocnění,těhotenství,šestinedělí, nádorová onemocnění

LYMFATICKÁ MASÁŽ

Ruční lymfatická masáž je jemná masážní technika, jejímž cílem je zlepšení kvality lymfatického oběhu a urychlení odtoku lymfy z podkoží, zpět do krevního oběhu. Krevní oběh nese nečistoty a toxické látky do čistících orgánů jako jsou např. ledviny,játra,plíce, atd., které tyto látky z těla vyloučí přirozenou cestou. Lymfatický systém nemá svou pumpu. Jestliže nepracuje, nebo je jeho činnost zpomalena, zůstávají zbytky látkové výměny v tkáních. Tělo zadržuje vodu, tukové buňky zvětšují svůj objem, vytvářejí se tukové polštářky, pomerančová kůže a otoky. Pomocí cíleného masážního tlaku a směru je možné lymfu aktivovat a dosáhnout odplavení škodlivin z těla ven. Tato masáž se provádí jemnou a a přesně určenou technikou. Manuální lymfo-drenáž odblokuje hlavní uzliny a odvede drenážovanou tekutinu vylučováním z těla ven. Tato metoda je přirozená a lékařsky zdůvodněná. Je nejen účelná,ale navíc velice příjemná a relaxační.

KOSMETICKÉ ÚČINKY: odstraňuje celulitidu, zeštíhluje a zmenšuje obvod stehen a nohou, zlepšuje vzhled pokožky celého těla, modeluje postavu

LÉČEBNÉ ÚČINKY: zmírňuje otoky nohou, preventivně působí proti vzniku křečových žil, upravuje otoky po operacích, zlepšuje tok lymfy,podporuje detoxikaci organismu, regeneruje organismus

KONTRAINDIKACE: infekční a bakteriální onemocnění, nádorová onemocnění, křečové žíly, těhotenství, srdeční arytmie, hyperfůnkce štítné žlázy